Bayilik

ValeWash Buharlı Oto Yıkama Sistemleri. Makul yatırım tutarları ve hızlı geri dönüş ile de cazip bir kazanç modeli oluşturmaktadır.

Çevreci ve Sürdürülebilir Araç Yıkama Sistemleri:

Hepimizin bildiği üzere yeryüzündeki su kaynakları hızla tükenmekte ve tükenen su kaynaklarını korumak için yerel yönetimler çeşitli tedbirler almaktadır. Yer aldığımız iş kolu da su kullanımı sebebi ile sıkı denetim ve takip altındadır. ValeWash araç yıkama sistemleri, kullandığı ileri teknoloji ıslak buhar sistemi ile su sarfiyatını minimuma indirerek su kaynaklarını korumakta, deterjan ve kimyasal madde kullanmayarak çevreyi kirletmemektedir. Bu özellikleri ile yerel yönetimlerin onayını almakta ve sürdürülebilir bir iş imkânı yaratmaktadır. Makul yatırım tutarları ve hızlı geri dönüş ile de cazip bir kazanç modeli oluşturmaktadır..

Profesyonel Destek:

ValeWash yatırımcılarına gerek Franchaise alım sürecinde, gerekse işletme esnasında her türlü profesyonel eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekte ve tüm süreçte yatırımcılarını desteklemektedir. Yatırım aşamasında lokasyon analizlerinden, iş planlarına, yatırımın geri dönüş hesaplarından, pazarlama stratejilerine kadar franchisee’larımıza birçok destek vermektedir. Lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteli ürünleri, uygun fiyatlar ile franchisee’larımıza sunmakta ve işletme maliyetlerini azaltmaktadır.

Çağın teknolojisine yatırım yapan marka:

İnsanlar ihtiyaçlarını her geçen gün biraz daha online sistemler üzerinden gideriyor. Valewash, müşterilerine en iyi hizmeti en çok zaman kazandırarak yapma prensibi ile mobil uygulama yatırımlarına başlamıştır. Sistem tamamlandığında; müşterilerimiz kendilerine en yakın araçları görebilecek, aracın randevu defterine ulaşıp randevu alabilecek, ödemeyi sistem üzerinden yapabilecek, aracı yıkanırken evinden ya da iş yerinden seyredebilecek olup, ValeWash franchisee’ ları sektörde eşi benzeri olmayan bu hizmeti müşterilerine sunup fark yaratabileceklerdir.

Biz Sizi Arıyalım

Bayilik Paketlerimiz

  • ValeWash Bayram Kampanyası
  • Mobil Sistem Başlangıç Paketi
  • ProMobil Paketi
  • Oto Koruma Sistemleri Başlangıç Paketi
  • Profesyonel Oto Koruma Sistemi Paketi
  • DoublePlus Oto Koruma Sistemi Paketi

Bayilik Konseptimiz